Pronájem zařízení pro zpracování, záznam a přenos videosignálu v HD kvalitě včetně zvuku

MEDIACENTER, s.r.o., tel.: 603 451 152, 603 463 465

mediacenter@mediacenter-cr.eu

 

Potřebujete zařízení pro zpracování, záznam a přenos videosignálu, a nechcete si ho kupovat? Využijte našich služeb. Nabízíme vám pronájem zařízení, které přináší celou řadu výhod. Pronájem techniky od nás je vhodný pro každého, kdo chce:

  • Ušetřit peníze v porovnání s koupí
  • Používat techniku krátkodobě i dlouhodobě
  • Mít vždy to nejlepší na trhu

Naše nabídka respektuje požadavky vás zákazníků i moderní trendy. Samozřejmostí je HD kvalita, tedy pochopitelně full HD rozlišení, stejně jako vysoká spolehlivost každého námi dodaného zařízení. A co vám umíme nabídnout?

Základem je přenosová technika

Tím hlavním znaší nabídky je kvalitní přenosová technika. Jejím základem je IP enkodér, stejně jako IP dekodér HaiVision Makito. V dnešní době jde o jedno z nejlepších zřízení tohoto typu. Stejně tak lze využít také pronájem enkodéru a rekordéru Matrox Monarch. Vše s jistotou standardů, jako je HDSDI, popřípadě i 3GSDI.

Potřebujete kvalitní zpracování videosignálu?

I zde nabídneme pronájem zařízení, které bude do všech detailů splňovat veškeré vaše technologické i jiné požadavky v rámci zpracování videosignálu. Pokud jde o naše přednosti, můžeme nabídnout seamless switcher, stejně jako scaler. Díky naší technice není problém zajistit převod HDMI-HDSI, stejně jako převod VGA-HDMI. Samozřejmostí je převod standardů dalších, a to v souvislosti s rozlišením 1080p60, nebo také 1080i50. V segmentu zpracování signálu a pronájmů techniky jsme jedničkou i proto, že s naší technikou je samozřejmostí konverze signálů monitory, stejně jako fakt, že vždy nabídneme i ty nejkvalitnější kamery.

Myslíme i na audio

Náš pronájem techniky zaujme v souvislosti s vašimi požadavky na audio, tedy na zpracování zvuku. Samozřejmostí naší nabídky je kvalitní audio embedder, stejně jako špičkový deembedder, ale i řada dalších nezbytných věcí, dle vašich požadavků.

Nabízíme i mnoho dalšího

Výše jsme specifikovali základ naší nabídky. Tím ale nekončíme. Stejně tak umíme nabídnout i různé převodníky. Sem řadíme třeba oblíbený typ VGA-PAL. Stejně tak umíme nabídnout také IP enkodéry PAL.

Specializujeme se výhradně na kvalitní výrobce

Pronajměte si techniku od nás a nemusíte mít obavy z kvality, kterou nabízíme. Naším cílem je spokojený klient, díky čemuž nabízíme techniku od prověřených značek.

Neváhejte nás kontaktovat

Ať už potřebujete v souvislosti s videem nebo audiem cokoliv, naše přenosová technika a další produkty určené k pronájmu jsou vám k dispozici. Kontaktujte nás a vytvoříme vám nabídku přesně na míru. A to ať už potřebujete něco z našich výše zmíněných produktů, tak i další věci, kam můžeme zařadit techniku spojenou s tím, kdy chcete realizovat přímé přenosy, nebo stream akcí do internetu. Samozřejmostí je i zde kvalitní přenosová technika, kde nechybí ani obrazová režie.

Naše služby pronájmu umíme nabídnout velkým, ale i menším klientům. Základem nabídky je také kongresová technika, která zahrnuje různé projekce, nebo přenos informací do TV normy full HD. Ideální služba i pro různé firemní setkání v podobě kongresů a jiných akcí.

Vybrali jste si z naší nabídky? Potřebujete cokoliv prokonzultovat? Máte zájem o individuální cenovou nabídku, či potřebujete odborné poradenství? Kontaktujte nás telefonicky či emailem.

 

MEDIACENTER, s.r.o., tel.: 603 451 152, 603 463 465

mediaceter@mediacenter-cr.eu

 

TOPlist